Doktor öldüren ve bundan hiç pişmanlık duymayan kişiyi programa çıkaran Armağan Çağlayan'a tepki büyük

Ünlü televizyoncu ve aynı zamanda hukukçu Armağan Çağlayan'ın, Youtube'de yaptığı programa konuk aldığı Çatlak Şanzel lakaplı pavyon şarkıcısının, 17 yaşında öldürdüğü doktor için hiçbir bir pişmanlık duymadığı anları yayınlaması sosyal medyada kullanıcıların tepkisini çekti.

Ankara'da pavyonlarda şarkıcılık yaptığını söyleyen Şanzel isimli kişi, "Babaannem yanlış ameliyatta vefat etti ve babaannemi öldüren doktoru öldürdüm. 7 sene 2 ay 10 gün cezaevinde yatarak kurtuldum ondan sonra da alışkanlık yaptı, birkaç kere de yaralamadan cezaevine girdim.” sözleriyle programı izleyen sağlık çalışanlarının kanını dondururken bu açıklamalar karşısında hukukçu olduğu da bilinen Armağan Çağlayan'ın kahkahalar atması ise ortaya çıkan rezaletin boyutunu gözler önüne serdi.

Program sonrasında sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi haline gelen Armağan Çağlayan'a başta sağlık çalışanları olmak üzere birçok kişi tarafından eleştirel yorumlar yapıldı. Sağlık camiası Armağan Çağlayan'dan açıklama bekliyor.

PROGRAMA GELEN BAZI TEPKİLER

Etiketler
sağlık çalışanlarına şiddet